Kariera w zw

Ekscytujące zadania i różnorodne możliwości rozwoju

Dołącz do naszego zespołu!

Nasz zespół jest podstawą naszego rozwoju. Z pasją realizujemy wspólne cele i zawsze poszukujemy nowych pracowników, którzy są entuzjastycznie nastawieni do inowacyjnych technologii, automatyzacji i naszej wizji zrównoważonej budowy maszyn. Co sprawia, że zw-group wyróżnia się jako pracodawca?

Orientacja dla pracownika

Przegląd naszej kultury

Rozwój

Oferujemy naszym pracownikom platformę do ich rozwoju osobistego. Czy to od wykonawcy do koordynatora lub kierownika projektu, czy od instalatora do projektanta lub site managera— nic nie jest niemożliwe! Zachęcamy i wspieramy naszych pracowników na drodze do osiągnięcia ich osobistych celów.

Zespół

Jesteśmy zespołem! Empatyczne, pełne zaufania i szanujące podejście do siebie nawzajem jest dla nas oczywistością. Komunikujemy się na równych zasadach i wspólnie dążymy do świadczenia dla naszych klientów jak najwyższej jakości usług. W naszych zespołach każdy ma możliwość aktywnego wniesienia swoich pomysłów.

Różnorodność

Jesteśmy międzynarodową firmą. Posiadamy lokalizacje w Niemczech i Polsce oraz współpracujemy z międzynarodowymi klientami, dostawcami i partnerami. Uważamy współpracę i wymianę z innymi kulturami za osobiste wzbogacenie i szansę dla zw-group. Kategorycznie odrzucamy wszelkie formy dyskryminacji.

Elastyczność

Jest dla nas ważne, aby zapewnić naszym pracownikom równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Zdajemy sobie sprawę, że jest to szczególnie istotne w branży budowy maszyn i automatyki, gdzie codzienność pracowników często przez lata kształtowana jest przez fazy związane z pracą wyjazdową. Dlatego elastycznie i indywidualnie reagujemy na potrzeby naszych pracowników i wspieramy pracę zdalną w wielu obszarach.

Innowacja

Jesteśmy pasjonatami innowacji. Dotyczy to zarówno naszych wewnętrznych procesów, jak i wsparcia dla naszych klientów w ich projektach oraz na ich drodze do elektromobilności. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i postrzegamy zmiany jako szansę. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu zapewniamy naszym pracownikom pewność zatrudnienia także w przyszłości.

Digitalizacja

Stawiamy na silną digitalizację, aby umożliwić zrównoważony i przyszłościowy rozwój budowy maszyn. Niezbędna do tego infrastruktura jest ciągle rozbudowywana. Dzięki naszemu skupieniu się na modelowaniu, symulacji i wirtualnym uruchomieniom dążymy do redukcji czasu spędzanego przez nasze zespoły projektowe na miejscu u klienta, co pozwoli nam także w przyszłości oferować naszym pracownikom atrakcyjne miejsca pracy. Ponadto nasze narzędzia umożliwiają ograniczenie nieproduktywnych czynności pobocznych, dzięki czemu nasze zespoły mogą efektywnie i z zapałem skupiać się na swoich głównych kompetencjach.

Korzyści

Przegląd naszych korzyści

PŁASKA hierarchia

Możliwości awansu

Możliwość rozwoju

Ubezpieczenia

Darmowe napoje

Elastyczne godziny pracy

Praca mobilna

odzież robocza

Uczciwe wynagrodzenie

Przyszłościowe miejsce pracy

samochód służbowy

imprezy firmowe

wolne miejsca pracy

Oferty pracy: Znajdź swoje nowe wyzwanie!

Uruchomienia (m/f/d)

Szukamy zmotywowanej osoby
do uruchomienia

Obowiązki
  • Programowanie złożonych i wzajemnie powiązanych programów sterowania oraz interfejsów użytkownika do instalacji, konserwacji i optymalizacji naszych maszyn i systemów w zakładach naszych klientów.
  • Definiowanie interfejsów między robotami a innymi systemami
  • Koordynacja z kierownikami projektu, odpowiedzialnymi za obsługę całego cyklu projektu (dyskusja funkcjonalna, przygotowanie oprogramowania, uruchomienie).
  • Opracowanie i optymalizacja istniejących koncepcji instalacji ze szczególnym uwzględnieniem standaryzacji i parametryzacji.
  • Wykonuj zadania serwisowe na miejscu dla naszych klientów.
  • Tworzysz instrukcje obsługi i dokumentację oprogramowania.
Wymagania wstępne
  • Jesteś graczem zespołowym.
  • Masz chęć świadczenia naszych lokalnych usług naszym klientom zarówno w kraju, jak i za granicą.
  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym. Znajomość języka niemieckiego będzie Twoim dodatkowym atutem.
Fakty
na pełny etat
Brema, Piła lub Gdańsk
Od zaraz
Proces składania wniosków
Życiorys
careers@zw-group.de
Zarządzanie projektami (m/f/d)

dla naszego zarządzania projektami

Obowiązki
  • Planowanie i koncepcja urządzeń
  • Techniczne zarządzanie projektem
  • Bezproblemowa komunikacja między działami
  • Monitorowanie terminów i budżetu związanych z projektem
  • Koordynujesz swoje działania w porozumieniu z działami.
  • Kierowanie projektem u klienta na miejscu.
  • Lubisz prowadzić i zarządzać projektami.
  • Masz dyplom techniczny lub równoważne wykształcenie z odpowiednim doświadczeniem zawodowym.
  • Idealnie jeśli masz już kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami technicznymi.
  • Oprócz inżynierii mechanicznej możesz mieć również praktyczne doświadczenie w automatyce.
  • Posiadasz biegłą znajomość języka angielskiego
  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych.
Fakty
od Zaraz
Życiorys
wartości

Firma z sercem i głową

Rozwijanie

Rozwijamy się ciągle wspólnie z naszymi klientami, pracownikami i partnerami. Jesteśmy otwarci na zmiany, nowe możliwości i aktywnie dążymy do ulepszania samego siebie.

Kompetencje

Ekspertyza naszych pracowników i partnerów stanowi podstawę naszego sukcesu. Stawiamy sobie najwyższe wymagania i jesteśmy dumni z naszych wyjątkowych umiejętności.

Sukces Zespołu

W naszych projektach jesteśmy z klientami, pracownikami i partnerami jednym zespołem. Nasze cele osiągamy tylko wtedy, gdy cały zespół odnosi sukces.

Zaufanie

Dążymy do długoterminowej, partnerskiej współpracy. Za podstawę tego stawiamy zaufane relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami.

Empatia

Pracujemy z ludźmi. Jesteśmy uważni, świadomi i bierzemy pod uwagę potrzeby naszych klientów, pracowników i partnerów.